עגיל בפטמה

אם יש משהו שאי אפשר להישאר אליו אדישים, זה הרעיון של עגיל בפטמה. יכול להיות שאתם שייכים לאותם האנשים שלא יכולים בכלל לחשוב על האפשרות הזאת, אבל בהחלט יכול להיות שגם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים עגיל כזה, ועכשיו. לא מעט זמרים וזמרות מוכרים ומוכרות עשו עגילים כאלה, מה שגרם לכם שהדיבור והבאז עליהם יהיה עוד יותר רציני. יחד עם זאת, בניגוד לפירסינג בהרבה מקומות אחרים, יש כמה דברים מאוד משמעותיים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם רציתם לעשות עגיל בפטמה. 

עגיל בפטמה – הנקודות החשובות שלא כדאי לכם לפספס 

חשוב להבין, כאשר מדברים על אופציה כמו עגיל בפטמה, שאם אתם נוטלים תרופות כלשהן על בסיס קבוע בגלל מצב רפואי כזה או אחר, ההחלמה שלכם מעגיל כזה תהיה מורכבת יותר. למעשה, לא בטוח שכדאי לכם לעשות עגיל בפטמה אם אתם מתמודדים עם מצב רפואי מורכב. כמו כן, אם אתן נשים שחושבות להיכנס להיריון בקרוב, עגיל בפטמה פחות יתאים. באופן כללי חשוב להבין שההחלמה מעשייה של עגיל כזה תיקח קצת יותר זמן מפירסינג באיברים אחרים. יחד עם זאת, כמובן שאפשר לעשות זאת, ואם אתם חולמים על העניין, כדאי שתגשימו אותו, ויפה שעה אחת קודם. 

החשיבות של בחירת אנשי מקצוע רציניים 

כפי שראינו, עגיל בפטמה זה לא עניין של מה בכך. דרושה כאן מומחיות ברמה גבוהה ביותר, במיוחד אם אתם לא רוצים לגלות אח"כ שהמקום הזדהם ושאתם סובלים מכאבים. לכן חשוב מאוד לבדוק אל מי אתם פונים והיכן אתם מתכוונים לעשות את העגיל שלכם בפטמה. מחפשים את הטוב ביותר? רוצים לדעת שבחרתם את אנשי המקצוע הנכונים שיוכלו לבצע עבורכם עבודה טובה ומקצועית? פנו עוד היום אל סטודיו OOPS. הסטודיו נמצא בחיפה והגישה אליו מאוד נוחה. לכן, גם אם תרצו להגיע עם תחבורה ציבורית, תוכלו לעשות זאת בקלות. בנוסף, אתם תראו שתמיד תקבלו כאן יחס אדיב במיוחד, לכל אורך הדרך. לכן, בן אם החלום שלכם הוא לעשות עגיל בפטמה ובין אם תרצו לעשות קעקוע חדש, סטודיו OOPS זו אופציה שכדאי לכם לקחת בחשבון. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגים של ניתוח בקעים
קרע ברקמות פנימיות אשר שומרות על האיברים הפנימיים נקרא בקע. במצב כזה יש צורך לעבור ניתוח בקע אשר הולם...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
תובנות חיוניות על טיפול בסרטן ילדים
סרטן אצל ילדים, נושא המוקף לרוב בתערובת של פחד ותקווה, הוא תחום שבו ידע יכול לעשות הבדל עמוק. הבנת...
קרא עוד »
דצמ 04, 2023
פורמולת הרזיה – הדרך שלך להיות רזה בלי להיות מתוסכלת
המטרה – להיות יפים תמיד נשים וגם גברים רוצים להיראות יפים כל חייהם, זו עובדה, ומי שטוען אחרת - או...
קרא עוד »
אוג 31, 2020