עגיל בפטמה

אם יש משהו שאי אפשר להישאר אליו אדישים, זה הרעיון של עגיל בפטמה. יכול להיות שאתם שייכים לאותם האנשים שלא יכולים בכלל לחשוב על האפשרות הזאת, אבל בהחלט יכול להיות שגם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים עגיל כזה, ועכשיו. לא מעט זמרים וזמרות מוכרים ומוכרות עשו עגילים כאלה, מה שגרם לכם שהדיבור והבאז עליהם יהיה עוד יותר רציני. יחד עם זאת, בניגוד לפירסינג בהרבה מקומות אחרים, יש כמה דברים מאוד משמעותיים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם רציתם לעשות עגיל בפטמה. 

עגיל בפטמה – הנקודות החשובות שלא כדאי לכם לפספס 

חשוב להבין, כאשר מדברים על אופציה כמו עגיל בפטמה, שאם אתם נוטלים תרופות כלשהן על בסיס קבוע בגלל מצב רפואי כזה או אחר, ההחלמה שלכם מעגיל כזה תהיה מורכבת יותר. למעשה, לא בטוח שכדאי לכם לעשות עגיל בפטמה אם אתם מתמודדים עם מצב רפואי מורכב. כמו כן, אם אתן נשים שחושבות להיכנס להיריון בקרוב, עגיל בפטמה פחות יתאים. באופן כללי חשוב להבין שההחלמה מעשייה של עגיל כזה תיקח קצת יותר זמן מפירסינג באיברים אחרים. יחד עם זאת, כמובן שאפשר לעשות זאת, ואם אתם חולמים על העניין, כדאי שתגשימו אותו, ויפה שעה אחת קודם. 

החשיבות של בחירת אנשי מקצוע רציניים 

כפי שראינו, עגיל בפטמה זה לא עניין של מה בכך. דרושה כאן מומחיות ברמה גבוהה ביותר, במיוחד אם אתם לא רוצים לגלות אח"כ שהמקום הזדהם ושאתם סובלים מכאבים. לכן חשוב מאוד לבדוק אל מי אתם פונים והיכן אתם מתכוונים לעשות את העגיל שלכם בפטמה. מחפשים את הטוב ביותר? רוצים לדעת שבחרתם את אנשי המקצוע הנכונים שיוכלו לבצע עבורכם עבודה טובה ומקצועית? פנו עוד היום אל סטודיו OOPS. הסטודיו נמצא בחיפה והגישה אליו מאוד נוחה. לכן, גם אם תרצו להגיע עם תחבורה ציבורית, תוכלו לעשות זאת בקלות. בנוסף, אתם תראו שתמיד תקבלו כאן יחס אדיב במיוחד, לכל אורך הדרך. לכן, בן אם החלום שלכם הוא לעשות עגיל בפטמה ובין אם תרצו לעשות קעקוע חדש, סטודיו OOPS זו אופציה שכדאי לכם לקחת בחשבון. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות בעגילים היפואלרגניים לילדים קטנים
הילד קטן, אבל הטיפוח שלו חשוב ומשמעותי עבורכם, הוריו המסורים. בין היתר אתם דואגים לשלומו ולמראה שלו....
קרא עוד »
מרץ 28, 2020
לשון הרע בפייסבוק/שיימינג – אם אפשר לתבוע על לשון הרע ברשתות חברתיות
העולם של רשתות חברתיות יצר אתגר למחוקק ולמשפטנים, לא רק בישראל אלא בכל העולם. על פניו, רשתות חברתיות...
קרא עוד »
יונ 28, 2020
דתיים וצריכים מטפל? אפשר לפנות אל מטפל דתי
עולם הטיפול הוא כיום עולם מאוד דינאמי ומבוקש. אנחנו פוגשים בכל תקופה שיטות טיפול חדשות היוצאות לאור...
קרא עוד »
נוב 28, 2019