מהם היתרונות בשיעורי פילאטיס?

פילאטיס ברחובות

שיטת הפילאטיס שפותחה בשלהי המאה הקודמת משלבת תרגילי כושר הנהוגים בעולם המערבי ביחד עם תרגילי נשימה וחשיבה מין המזרח. בשיטת פילאטיס הדגש הינו בחיזוק וכוח הסיבולת של השריר וגם עבודה רבה על גמישות השריר. פילאטיס הינה שיטת אימון שמאפשרת לשרוף קלוריות רבות אך על מנת לעשות תרגילים ששורפים קלוריות יש צורך להגיע לרמה מתקדמת יותר מין רמת המתחילים בה עיקר העבודה הינה על הגמישות וכוח הסיבולת של השרירים.

מכיוון שפילאטיס הינה שיטה המשלבת נשימה, חשיבה ואימונים גופניים כאחד יש צורך לפעול בעת ובעונה אחת בכמה מישורים. אין ספק שזה יכול להיות קשה בהתחלה לשלוט בכל התחומים, חיזוק חיובי וקבלת הערות ממורה בעת תרגול פילאטיס ברחובות יכולים לעזור למתאמנים רבות בהטמעת יסודות הפילאטיס ולאפשר להגיע לרמה מתקדמת מהר יותר. בנוסף על כך, גברים ונשים רבות מבקשים להתאמן בשיטת פילאטיס לצורך השגת בטן שטוחה וירידה במשקל ושמירה על משקל יציב. מכיוון שבתרגולי הפילאטיס למתחילים לא שורפים הרבה קלוריות אלא מנחילים את היסודות ועובדים על הגמישות ועל סיבולת השרירים בעיקר, אימון פילאטיס באמצעות שיעורים יכול לעזור להגיע מהר יותר לרמה מתקדמת של פילאטיס כך שיתאפשר לקבל את התוצאות הרצויות.

ייחודה של שיטת הפילאטיס

שיטת הפילאטיס שנעשית בספא ברחובות נועדה לשמור על גוף בריא כנגד כוח המשיכה וסימני הגיל, על מנת לבצע ירידה יציבה במשקל ולפתח גוף חזק בעל שרירים ארוכים ויציבים. בנוסף, שיטת הפילאטיס מעודדת ומורכבת הקשבה לגוף בזמן התרגול ולאחריו. שיטת הפילאטיס משלבת תרגילי נשימה בזמן התרגול בנוסף לתרגילי נשימה ומעודדת שליטה מיטבית בגוף.

כיצד מתנהל שיעור פילאטיס

הפילאטיס למתחילים מתבסס על תרגילים המתבצעים על גבי מזרון. אחד היתרונות בשיעורי פילאטיס ברחובות הוא  שישנו דגש בשיעורי בפילאטיס והוא ניתנת צומת לב אישית למתרגלים ומסיבה זו שיעורי הפילאטיס ברחובות מתבצעים בקבוצות קטנות ואינטימיות. כאשר מתרגל כבר מנוסה בתרגולי הפילאטיס על מזרון הוא יכול להשתלב בשיעורי פילאטיס מכשירים. מכשירי הפילאטיס עובדים באמצעות קפיצים שיוצרים התנגדות תנועתית כלפי המתרגל ועוזרים בין היתר לשרוף קלוריות רבות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סנדלים לגברים 2021 – אילו סנדלים הכי נוחות ואופנתיות?
סנדלים לגברים זהו תחום אשר היה פחות נפוץ ופחות מבוקש בעבר אך בשנים האחרונות הוא מתפתח יותר ויותר כאשר...
קרא עוד »
אוק 04, 2021
מהי תסמונת cts ואיך ניתן לטפל?
תסמונת CTS היא מצב חשוב המשפיע על פרק כף היד והיד. זה קשור בעיקר לפרק כף היד. התסמינים העיקריים כוללים...
קרא עוד »
יול 07, 2022
טיפול בטיקים בעזרת ניורופידבק
הורים שרואים את הילדים שלהם חווים טיקים לרוב מרגישים בתסכול רב, שכן הם רוצים לראות את הילד שלהם מתפקד...
קרא עוד »
נוב 14, 2021