שירותי סיעוד פרטיים

אילו שירותי סיעוד פרטיים ישפרו את איכות החיים לבני הגיל השלישי?

להיות בני אדם בגיל השלישי זה דבר מיוחד. זו נקודת מבט שמשקיפה אל עבר חיים שלמים, ומנקודת מבט זו ניתן לאתר ולהבין את המיקום הכי רלבנטי והכי נוח למצב שבו נמצאים. יש כאלה שמעדיפים להיות בביתם עם עובדים זרים, וישנם אחרים שנוח עבורם להיות במסגרת בה יש שירותי סיעוד פרטיים באופן שמשפר את איכות החיים, גם במצב סיעודי, גם בגיל השלישי.

עושים פיזיותרפיה

פיזיותרפיה מסייעת רבות לא רק לסייע להחלים מכל מיני סוגים של בעיות רפואיות, אלא גם לשמר ולא לגרום למצב רפואי קיים להידרדר עוד הלאה. דבר זה חשוב ואף קריטי עבור אנשים שנמצאים במצב סיעודי, כאלה שלא יכולים להניע את עצמם באופן מלא או חלקי, ועבורם כל תרגול של פיזיותרפיה הנעשה בצורה יומיומית עושה פלאים.

טיפול מול דיאטנית

תזונה היא חלק בלתי נפרד מהבריאות של כולנו, ויצירה של תפריט אכילה מותאם אישית הוא דבר חשוב עבור אנשים שלא נמצאים בקו הבריאות. מי שנמצא במצב סיעודי ורוצה לחיות עד 120 באיכות חיים טובה כדאי שיפנה אל דיאטנית, ואם נמצאים תחת מסגרת סיעוד פרטית בבית גיל פז , מן הראוי שזו תכלול כבר בתוכה את האפשרות לקבל מול דיאטנית את התפריט היומי המומלץ כדי לשמר חיים בריאים.

תעסוקה אישית וקבוצתית

במסגרת של שירותי סיעוד פרטית ראוי כי תהיה האפשרות להיות עסוקים בפעילות שמקדמת חיים טובים ובריאים. דבר זה אומר כי היום יהיה ערוך לא רק לפי זמן שינה וזמן ארוחות, אלא כולל במהלכו מספר של פעילויות שבנויות עבור קבוצה ועבור הפרט בצורה אישית. דבר זה מעשיר את היום וממלא אותו בפעילויות שחשובות על מנת לשפר את רמת החיים גם במצב סיעודי, בגיל השלישי.

תוכלו לקרוא עוד אודות > שירותי סיעוד פרטיים באתר בית גיל פז

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גיבוש לשלדג

החלום שלכם היה להתגייס ליחידה מובחרת בצה"ל כמו שלדג? אתם תוהים האם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להתקבל לאותה יחידה מיוחדת?

קרא עוד »