מה זה אנשור ומי צריך את זה

אנשור הוא למעשה משקה, תוסף תזונה, המיועד עבור מי שכמות המזון אותה הוא צורך לא מספיקה לו. יכולות להיות סיבות שונות למצב כזה ועליהן כמובן נפרט בהרחבה במאמר הבא. אנשור הוא מוצר אותו ניתן לצרוך דרך הפה או בעזרת אינפוזיה בכפוף להמלצתו של הגורם המטפל. לאנשור שורה של מוצרים שכל אחד מהם בעל יתרונות שונים והוא המומלץ בקרב אנשי רפואה בארץ ומסביב לעולם וכמובן, מאושר באישור משרד הבריאות. 

מה הסיבות שעלולות להוביל לירידה במשקל 

 

  • אתגרים נפשיים שמונעים צריכה תקינה של מזון: זה יכול להיות אובדן של אדם קרוב המוביל לדיכאון, דכדוך בנסיבות אחרות, אנורקסיה וקשיים הנוגעים לדימוי גוף ועוד. 
  • שינויים בעקבות מחלה: ישנן מחלות שכחלק מהסימפטומים שלהן אנחנו רואים ירידה דרמטית במשקל המחייבת צריכה של תוספי תזונה למעשה. 
  • ירידה במשקל בעקבות הגיל: הרבה פעמים לעת זקנה יש ירידה במשקל המחייבת השלמה של התזונה הטבעית ביחד עם המוצר. 

צריכה של אנשור היא הרבה פעמים נתפסת בתור חוויה של מי שמרגישים לא טוב ולכן חייבים לצרוך את התרופה. אבל האמת היא כי המטרה של המוצר הוא למנוע בעיות אחרות על ידי יצירה של תוסף תזונה מאוזן. אנשור הוא מוצר המכיל שורה של ויטמינים בנוסף לתוספי תזונה הכרחיים כמו חלבון, שומנים וכיוצא באלו. הרבה פעמים, מסיבות שונות, קיימים חומרים שלא נמצאים בגוף ושהמחסור בהם עלול להיות גורם נוסף שמשפיע על התפתחותן של מחלות. המטרה של המוצר היא בסופו של יום לאפשר לחולים ולמי שחווים חוויה לא נעימה של ירידה דרמטית במשקל, להרגיש טוב יותר בסופו של יום. 

לבירורים נוספים ניתן לפנות לגורם המטפל ולקבל שירות מצויין ממי שאמונים על מתן השירות בתחום.

> בדקו היכן מומלץ לרכוש תחתונים סופגים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חולצות ספורט נשים

בקנייה של בגדי ספורט וחולצת ספורט בפרט, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים ומתחבטים רבות במה לבחור. חולצת ספורט היא חולצה שהיא לא תמיד נוחה

קרא עוד »

הכול על כאבי גב תחתון

כולנו מכירים אנשים שתמיד מתלוננים על כאבי גב, אך כשזה מגיע אלינו באופן אישי, הדברים מרגישים אחרת. איך יכול להיות שגם אנחנו נכנסו לסטטיסטיקה ומה

קרא עוד »