יוני טכנאי הליכונים

תיקון הליכון יורק – זה משתלם?

כן, כן. גם מותג כמו York שנחשב למילה נרדפת לאמינות בתחום הכושר, יכול להתקלקל. האמת היא שזה לא בגלל האיכות של המכשיר. המכשיר עצמו מעולה ונבנה מהתחלה כדי לשרת אתכם שנים רבות.

על פי רוב זה קורה בגלל הזנחה וחוסר בתחזוקה. 

לשאלה האם משתלם לתקן את המכשיר ע"י טכנאי הליכונים, התשובה היא שתלוי מה בדיוק קרה למכשיר. 

אם צריך להחליף חלקי ליבה, יתכן שכדאי כבר לרכוש חדש, אולם אם התקלה היא קטנה ונובעת רק מהזנחה אפשר ורצוי לתקן את זה. 

איך בודקים מה התקלה? הנה כל המידע על תיקון הליכון YORK

אופן הפעולה של ההליכון:

איך ההליכון עובד? מדובר בחגורה שמסתובבת בין המנוע לרצפת המכשיר ומסובבת את כל המשטח. במשך הזמן, מה שעלול לקרות זה שהמשטח נצמד לחגורה וכך נוצר חיכוך יתר. 

החיכוך הזה מוביל להתאמצות יתר של המנוע ובמקרים קיצוניים להשבתה של המכשיר. 

גם אם המכשיר לא הושבת, המהירות שמופיעה על הצג, לא תשקף את המהירות האמיתית של המכשיר, בגלל שהוא נתון תחת חיכוך ולחץ תמידי.

במקרים כאלו, יתכן שמספיק רק לשמן את החגורה וזאתי תמשיך לעבוד כמו שצריך. במקרים אחרים צריך להחליף את הגומי ובמכשיר של York זה בהחלט משתלם.

תקלה נוספת שיתכן שנתקלתם בה היא קצב בלתי סדיר של ההליכון. זה כאילו המכשיר 'השתגע' ומחליף קצב כל רגע. אבל זה לא. זה תלוי ברצועה שהיא כנראה מאטה את המכשיר במקומות מסוימים על גבי הלוח.

כאן נדרשת חוות דעת מקצועית של יוני טכנאי הליכונים כדי לדעת מה בדיוק הבעיה. אם מדובר רק על החלפת הגומייה, לא נורא. אבל אם יותר מכך כדאי לשקול מכשיר הליכה חדש. 

 קראו על תיקון רצועה להליכון באתר של יוני הטכנאי

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »