אימון לדואתלון

אימון לדואתלון – מה משך תוכנית האימונים?

דואתלון היא תחרות אשר מורכבת משני ענפי ספורט שונים: ריצה ורכיבה על אופניים. התחרות מתחילה בריצה ולאחר סיום הריצה יש קטע רכיבה על אופניים. בסוף התחרות שוב יש ריצה. על המקצים מתקיימים ברצף וללא עצירות. זמן התחרות מתחיל כאשר מזניקים את המתמודדים לריצה הראשונה ומסתיים בסיום הריצה השנייה. הזמן כולל גם את זמני החילוף. אם תמיד חלמתם על השתתפות בטריאתלון, כדאי מאוד שתתחילן עם הדואתלון. כמובן שחשוב מאוד להקפיד על תוכנית אימונים ספציפיים אשר תכין אתכם בצורה הטובה ביותר להשתתפות בדואתלון.

למי כדאי לבחור בתוכנית אימון לדואתלון?

בישראל אחת התחרויות הפופולאריות ביותר התחרות הדואלתון. ניתן למצוא תחרויות מעין אלה בערים שונות ולא מעט אנשים מעוניינים להשתתף בתחרויות הללו. בכדי להצליח בתחרות המדוברת יש צורך באימונים. תוכנית האימונים לדואתלון מומלצת מאוד למתחרים בפעם הראשונה. גם עבור אלה אשר בטוחים כי הם בכושר מעולה. חשוב מאוד לעשות את כל האימונים הרלוונטים לצורך השתפרות בשחייה, ברכיבה על אופניים וכמובן בריצה. תוכנית האימונים מתאימה עבור אדם שמגיע מהרקע של ריצה ורכיבה ולא לאדם שמתחיל מאפס. אדם שמתחיל מאפס צריך לבחור בתוכנית אימונים ייעודית הרלוונטית עבור מתחילים.

כמה זמן אורכת תוכנית האימון לדואתלון?

תוכנית האימון לדואתלון נמשכת בהתאם לפרק הזמן הנדרש לכל מתאמן באתר https://privatecoaching.co.il. על אף שניתן למצוא תוכניות אימון בעלות כמות אימונים ספציפית, הרי שחשוב מאוד לבחור בתוכנית המותאמת אישית לכל אדם בהתאם לסרגל המאמצים האישי שלו ובהתאם ליכולות האישיות שלו וזאת בכדי שהוא יגיע לתחרות המדוברת בצורה הטובה ביותר ויגיע להישגים נאים. כדאי כמובן לבחור בתוכנית האימון המוצעת על ידי המאמנים הטובים ביותר בתחום זה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית

אף אחד לא רוצה להיות תלוי בזולתו. אין מי שרוצה להגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לשרת את עצמו בעצמו הוא זקוק לסיוע מטפלות עקבי

קרא עוד »
באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא

קרא עוד »