אימון לדואתלון

אימון לדואתלון – מה משך תוכנית האימונים?

דואתלון היא תחרות אשר מורכבת משני ענפי ספורט שונים: ריצה ורכיבה על אופניים. התחרות מתחילה בריצה ולאחר סיום הריצה יש קטע רכיבה על אופניים. בסוף התחרות שוב יש ריצה. על המקצים מתקיימים ברצף וללא עצירות. זמן התחרות מתחיל כאשר מזניקים את המתמודדים לריצה הראשונה ומסתיים בסיום הריצה השנייה. הזמן כולל גם את זמני החילוף. אם תמיד חלמתם על השתתפות בטריאתלון, כדאי מאוד שתתחילן עם הדואתלון. כמובן שחשוב מאוד להקפיד על תוכנית אימונים ספציפיים אשר תכין אתכם בצורה הטובה ביותר להשתתפות בדואתלון.

למי כדאי לבחור בתוכנית אימון לדואתלון?

בישראל אחת התחרויות הפופולאריות ביותר התחרות הדואלתון. ניתן למצוא תחרויות מעין אלה בערים שונות ולא מעט אנשים מעוניינים להשתתף בתחרויות הללו. בכדי להצליח בתחרות המדוברת יש צורך באימונים. תוכנית האימונים לדואתלון מומלצת מאוד למתחרים בפעם הראשונה. גם עבור אלה אשר בטוחים כי הם בכושר מעולה. חשוב מאוד לעשות את כל האימונים הרלוונטים לצורך השתפרות בשחייה, ברכיבה על אופניים וכמובן בריצה. תוכנית האימונים מתאימה עבור אדם שמגיע מהרקע של ריצה ורכיבה ולא לאדם שמתחיל מאפס. אדם שמתחיל מאפס צריך לבחור בתוכנית אימונים ייעודית הרלוונטית עבור מתחילים.

כמה זמן אורכת תוכנית האימון לדואתלון?

תוכנית האימון לדואתלון נמשכת בהתאם לפרק הזמן הנדרש לכל מתאמן באתר https://privatecoaching.co.il. על אף שניתן למצוא תוכניות אימון בעלות כמות אימונים ספציפית, הרי שחשוב מאוד לבחור בתוכנית המותאמת אישית לכל אדם בהתאם לסרגל המאמצים האישי שלו ובהתאם ליכולות האישיות שלו וזאת בכדי שהוא יגיע לתחרות המדוברת בצורה הטובה ביותר ויגיע להישגים נאים. כדאי כמובן לבחור בתוכנית האימון המוצעת על ידי המאמנים הטובים ביותר בתחום זה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כדורי דיאטה

כדורי דיאטה – רזה זה יפה ובריא!

המשוואה המקובלת בעולמנו היא שרזה משמעו יפה. אנשים רזים נחשבים לפופולאריים יותר, נתפסים כבעלי ביטחון עצמי רב יותר והם נראים בעיני לא מעט אנשים כמצליחים

קרא עוד »
prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »