סוגי מדרסים

סוגי מדרסים – כל מה שלא סיפרו לכם!

ישנם מאות סוגי מדרסים, אשר מתאימים לסוגים שונים של בעיות ברגליים. יש את אלו המתאימים לרגליים מבחינת נוחות, וכמובן את היקרים יותר שמתאימים מבחינה בריאותית. אז מה בדיוק מתאים לכם? בואו נבדוק..

סוגי מדרסים – כל מה שלא סיפרו לכם! 

בדרך להבין איזה מדרס הכי מתאים לרגליים שלכם, תבחינו בהרבה מינוחים שונים, חלקם אולי לא מוכרים. כמה מילים או ביטויים שתיתקלו בהם כוללים:

מדרס מיקרוביאלי 

סוג מדרס יעיל, המסייע בהורדת גורם הריח הלא נעים מהנעליים. חלקם משתייכים למותגים כאלה ואחרים וחלקם פשוטים אך עושים את העבודה.

מדרס ג'ל 

חומר נוזלי למחצה, שמאוד טוב להפגת ההלם ממכת העקב. מכיוון שהוא נוטה להיות כבד בהשוואה לחומרים אחרים, משתמשים, לעתים, בג'ל באזורים קטנים של המדרס, בהתאם לאזורי הרגל.

כיסוי עליון בעל חיכוך נמוך 

חיכוך יוצר חום, מה שיוצר בעיות לרגליים. כיסוי עליון בעל חיכוך נמוך על המדרסים, שומר על הרגל ופועל בצורה חלקה.

מידות בתפזורת 

חלק ממדרסי התמיכה מגיעים בכל מידה. חלקם משתרעים על כמה מידות (8 – 9.5, 10 – 11.5), וחלק מהמדרסים הזולים ביותר, מגיעים למידה אחת. בדרך כלל, ככל שמציעים יותר גדלים, כך איכות המדרסים וההתאמה לכף הרגל שלכם טובה יותר.

ניתנים לחיתוך 

כל הנעליים וכל הרגליים, אינן נוצרות שוות. לפעמים, מדרס נעליים מתאים במיוחד, הוא ארוך מדי או רחב מדי לנעל מסוימת. ניתן לחתוך את מרבית המדרסים לפי הצרכים שלכם.

תוכלו כמובן למצוא אותם ברחבי הרשת או, לחפש אותם באתרי קופות החולים הגדולות כמו כללית למשל, שם תמצאו את המידות המתאימות לכם ביותר בעיצוב ובנוחות.

בדקו עלות מדרסים מחיר ששווה לכל כיס

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם