פורמולת הרזיה

פורמולת הרזיה – הדרך שלך להיות רזה בלי להיות מתוסכלת

המטרה – להיות יפים תמיד

נשים וגם גברים רוצים להיראות יפים כל חייהם, זו עובדה, ומי שטוען אחרת – או שהוא לא מודע לעצמו או שהוא משקר לעצמו, ואתם יודעים מה? במקרים מסוימים אולי באמת לא אכפת לאנשים מסוימים איך הם נראים, אבל רוב האנושות רוצה להיות צעירה, יפה וחטובה. אומנם הזקנה תגיע בסופו של דבר, אבל אפשר בדרך לשפר את איכות החיים על ידי השקעה במראה שלנו ובבריאות.

 

למען הביטחון, מצב הרוח והבריאות

משקל עודף הוא פאסה, הוא לא רלוונטי לחיינו התרבותיים והבריאותיים. זה לא שצריך להיות רזים כמו מוט ארוך אשר מט לנפול, אבל צריך לשמור על יציבות, על חיטוב, על משקל תקין למען הבריאות ולמען התחושה האישית שגורמת לביטחון עצמי תקין, לתחושה טובה בתוך גופנו ולשיפור במצב רוחנו כי כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב, ועזבו רגע את המנטרה של "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו" שהרי חשוב גם להסתכל על מה שנגלה לעין כי גם החיצוניות היא חלק בלתי נפרד מחיינו. עודף משקל הוא לא דבר חיובי או יפה, לכל הדעות, למרות הטרנדים השונים… ובמקרה הצורך – פורמולת הרזיה תסייע לשפר את המצב.

 

בחירה מושכלת של כדורי הרזיה

אל תתייאשו אם יש לכם עודף של 2, 3 או 10 קילוגרמים כי כיום בזכות פורמולת הרזיה בטוחה ניתן להרזות ולהגיע לתוצאות יפות של השלת קלוריות בזמן קצר. לא מאמינים? נסו בעצמכם…רק זכרו לבחור כדורי הרזיה שקיבלו אישורים ונמכרים על ידי חברה מוסמכת בלבד.

 

כיצד עובדים כדורי הרזיה?

פורמולת הרזיה עובדת במישורים שונים. יש כדורי הרזיה שפועלים על המוח ומדכאים את התיאבון, כך הפה סגור יותר, בולס פחות, והשליטה חוזרת לידיים שלכם. יש כדורי הרזיה שפועלים על בניית שריר, וכך מרזים במשקל ונעשים מחוטבים יותר, אבל עצרו וקחו נשימה עמוקה לפני שאתם מתלהבים כי לא מספיק לשבת רגל על רגל בבית קפה ולקחת פורמולת הרזיה. מה שחשוב הוא לסגל לעצמכם אורח חיים בריא, אחר ושונה. לפני שאתם מכניסים משהו לפה בדקו אם אתם באמת רעבים או שמדובר בסתם גחמה רגשית וברגע של שעמום שגורם לכם לשכוח מהכול ולבלוס שלא לצורך. בכל מקרה כדורי דיאטה פועלים במנגנונים שונים ומאפשרים לכם חוסר תיאבון ואפילו חיטוב, רק את המים אל תשכחו, ועל הדרך – שלוש פעמים בשבוע – ספורט!!!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ תזונה

מהי הרזייה בהתאמה אישית

אם כבר ניסיתם להפחית מהמשקל שלכם באמצעות משטר דיאטה כזה או אחר, אתם בוודאי יודעים היטב שיש היום בשוק אינספור סוגים שונים של דיאטות. חדשות

קרא עוד »
טיפול פסיכולוגי דינמי

מהו טיפול פסיכולוגי דינמי

טיפול פסיכולוגי דינמי מתמקד ברגשות מטרידים הנובעים מאירועים כואבים מודחקים או בלתי פתורים. המטרה היא לספק תובנות לגבי מקור הרגשות המעכבים את התפקוד הבריא. מי

קרא עוד »