תרופה חדשנית לאוטיזם – האם אפשר להאמין לזה?

למה ילדים מרטיבים בלילה?

אז לא, אין תרופה לאוטיזם למרבה הצער. אוטיזם הוא לא מחלה, ואין אפשרות לרפא אותה. מה שכן אפשרי, וזה מוכח, ומומלץ על ידי כל מי שניסה, הוא טיפול חדשני שמשפר את תפקודם של הילדים הלוקים באוטיזם, מעלה את היכולות הקוגנטיביות, הוורבליות והמנטליות, וכן מפחית את תסמיני האוטיזם, דוגמת חרדתיות, חזרתיות, קיבעונות, אובססיביות, הליכה במעגלים, נפנופי ידיים, בררנות באכילה, התבודדויות, התקפי זעם, ועוד.

מהו הטיפול שקוצר כל כך הרבה הצלחות?

מדובר בטיפול שעובד על פי עיקרון ביו כימי שטוען, כי הפרעות וכשלים מוחיים רבים נובעים עקב תהליכים מטבוליים לקויים, וחוסרים תזונתיים.

על פי השיטה, באמצעות בדיקות מעבדה מקיפות ונרחבות, ניתן לאתר תהליכים מטבוליים לקויים, לרבות תהליכי מתילציה לקויים שפוגמים בתפקוד הגלוטתיון, תסמונת פיקה, תהליכי סולפציה לקויים, עקה חימצונית, איתור חוסרים שמהווים קו פקטורים בסינטזה של נוירוטרנסמיטרים כמו נוראדרנלין, דופמין וסרוטונין.
הקליקו כאן כדי לקרוא על הקשר בין מגנזיום לאוטיזם!

במרבית הילדים, נצפה שינוי משמעותי לטובה בקוגניציה ובוורבליות בעקבות איתור הבעיות המטבוליות והטיפול בהן, וכן ניכרה הפחתה דרמטית בתסמיני האוטיזם הלא נעימים, שעד עתה נתפסו כבעיה התנהגותית אופיינית לאוטיזם, וכעת מבינים שהם בעצם תולדה של חסר או כשל מטבולי.

כן, יש תקווה לאוטיזם!

עכשיו זה מוכח מדעית, ושיטת הטיפול C.A.T  מתחום ה  Biologically based practice, כפי שהוא מוגדר על ידי המרכז הלאומי לרפואה משלימה של משרד הבריאות האמריקני, שפועלת במטרה לתרום להפחתה בתסמינים של האוטיזם על ידי תיקונם של תהליכים מטבוליים לקויים, ובאמצעות השלמת חוסרים תזונתיים.

מהלך הטיפול מתבסס על ניתוח מעמיק של תוצאות בדיקות המעבדה, ופענוח של בעיות מטבוליות, לאור המסקנות נקבע לכל מטופל פרוטוקול טיפול ייחודי שכולל פגישות פרונטליות, תשאול מקיף, ליווי טלפוני במקביל לתיסוף קפדני, מדויק ומותאם, ומעקב מדוקדק אחר ההפחתה בתסמיני האוטיזם בעקבות תיקונם של תהליכים מטבוליים בגוף.
בפרופיל הטוויטר של טלי אנגור תוכלו להתעדכן רבות על השיטה!

הוכחות מהשטח

הוכח כי התנהגויות אופייניות לאלו שאובחנו על הספקטרום הינם תוצאה של חוסרים שונים, כמו למשל אכילה של חומרים בלתי אכילים כמו חול, נייר וצבע, אשר נובעים ממחסור באבץ ובברזל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גדר לכלבים – למה אתם צריכים אותו
גדר לכלבים, הידועה גם כמערכת בלימת חיות מחמד, חשובה מכמה סיבות כדי להבטיח את הבטיחות והרווחה של הכלב...
קרא עוד »
אוג 07, 2023
דרכים לטיפול בדורבן ברגל
תופעה של דורבן ברגל כרוכה בהרבה כאב ומוגבלות. אך אין סיבה להשלים עם התופעה ולחיות אתה. כי יש מספר...
קרא עוד »
אוג 22, 2019
מה אפשר לעשות אם מרגישים כאב ממושך בכף היד?
יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להקל על הכאב, כמו למשל דיקור סיני, טיפול קונבנציונלי וסוגים אחרים של...
קרא עוד »
אוק 08, 2022