איך ניתן לטפל בצלוליט בדרך היעילה ביותר?

טיפול בצלוליט

צלוליט, המכונה גם בשמו עור תפוז, הוא הצטברות של תאי שומן היוצרת שקעים בעור, לשקעים הללו יש נראות לא נעימה לעין. לכן הצלוליט גורם לנשים מכל גיל, הן מבוגרת והן צעירות להרגשה לא טובה ולדמוי עצמי נמוך. ההצטברות של התאים האלו נוצרת באזורים מסוימים, שבהם זרימת דם לתאים נפגמת, עקב כך רקמת הקולגן בין התאים משתנת וחודרים אליו התאים הללו, וכך התאים הללו נצמדים אל שכבת העור העליונה, ונוצר המראה המטריד הזה. לא נמצאה סיבה נוספת מלבד הגנטיקה להיווצרות הצלוליט, אך קיימות שיטות רבות להסרת הצלוליט ולהחזרת העור לקדמותו, אך מהי השיטה היעילה ביותר להסרת צלוליט?

שיטות לטיפול בצלוליטיס 

  • תזונה והתעמלות

ישנה שיטה שיסודה היא אכילה נבונה תזונה בעיקר דלה במלח והקפדה על התעמלות ביום. שיטה זו שנויה במחלוקת ולא כולם מאמינים ביעילות שלה עבור עיצוב ירכיים למשל, ובכל זאת תמיד כדאי לנסות אף דיאטה עדיין לא הזיקה לאף אחד 

  • עיסוי לימפתי 

עוד בשיטה הקיימת כבר שנים להעלמת צלוליט היא עיסוי לימפתי. אין זה מדובר בעיסוי נעים, אלא בעיסוי חזק מאוד של האזור עם הצלוליט. עיסוי זה משפר את זרימת הדם, וגורם להמסת תאי השומן האלו. הטיפול זה אורך בין חצי שעה לשעה, ויש לחזור עליו מידי מספר שבועות עד למיגור כל הצלוליט. 

אך כל הטיפולים הללו אינן משיגים תוצאה רצויה, אבל ניתן לטפל במכשיר REACTION, אשר הוא מכשיר מתוחכם וחדשני, המספק את תוצאות הטובות ביותר לטיפול בצלוליט, המכשיר הינו יעיל ובטוח לשימוש.

כיצד מתבצע הטיפול בצלוליט במכשיר זה? 

העור מתחמם על ידי אנרגית גלי הרדיו, המוחדרת בתדר גבוה, בנוסף משולב הטיפול בואקום המחדיר בחוזקה כמות של אנרגיה לתוך העור, קראו בהרחבה. כתוצאה מחדירת האנרגיה אל תוך העור נגרם הרס תרמי לשכבת השומן. הרס זה גורם לפירוקה בגוף, ולהידוק העור לאחר הטיפול תוכל לראות כי העור שלך הפך להיות מוצק חלק שטוח ומתוח. הטיפול  אורך כשעה ללא הרגשת כאב, וניתן לחזור במהירות לשגרת החיים רק לחיות ללא המראה המטריד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התעמלות בהריון – האם זה מתאים והכרחי לכל אישה בהריון?
ככל שההיריון מתקדם, יש הרבה דברים שאישה בהריון צריכה לעשות. אחת מהן היא פעילות גופנית. לפעילות גופנית...
קרא עוד »
יול 24, 2022
כירופרקט
כירופרקטורים הם סוג מיוחד של רופא שיכול לטפל בגוף האדם. יש להם רמה גבוהה מאוד של מיומנות וידע בתחום....
קרא עוד »
אוק 30, 2022
למי יכולה להתאים גוזיה מרופדת?
אנחנו הנשים, יודעות שהמצאת הגוזיה הביאה עמה את הבשורה! מבחינתנו גוזיה, הייתה כמו המצאת הגלגל ששינתה...
קרא עוד »
מאי 01, 2022