ציפוי לשיניים

ציפוי לשיניים

כולנו יודעים כי אסתטיקה היא דבר חשוב, בעיקר כאשר היא משפיעה על המראה שלנו. החיוך שלנו משפיע רבות על הרושם הראשוני וכמובן שכולנו היינו רוצים חיוך מלא שיניים לבנות ובוהקות. במהלך שנים רבות אפשרות זאת לא הייתה קיימת כיוון שהמענה אותו סיפק רופא השיניים היה רפואי בלבד אך בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי של ממש בתחום. כיום כל אחד יכול לבחור לעשות שינוי משמעותי על ידי ציפוי לשיניים מחרסינה. בעזרת טכנולוגיה ייחודית ניתן להפוך כל חיוך למושלם. אין ספק כי מדובר בפתרון האולטימטיבי עבור רבים שנמנעים כבר שנים רבות מלחייך רק בגלל מראה השיניים.

כיצד מתבצע התהליך?

תהליך ציפוי שיניים נעשה בשלושה מפגשים אשר יובילו אתכם אל המטרה. הפגישה הראשונה נועדה בעיקר על מנת לתם ציפיות. חשוב לומר במדויק את הרצון שלכם על מנת לעזור לבעל המקצוע להגשים לכם את החלום באופן מושלם. כמו כן נערכת בדיקה כוללת של הפה והשיניים על מנת לקבוע תוכנית המותאמת עבורכם אישית. כיוון שלכל אדם מערכת שיניים שונה נקבע תהליך ייעודי עבור כל אחד ואחד.

בפגישה השנייה תוכלו כבר לראות הדמיה של התוצאה הסופית. על ידי מערכת מיוחדת תוכלו לצפות במראה הסופי של השיניים שלכם. זהו בדיוק הזמן להעיר הערות, לבקש שינויים או לשאול שאלות נוספות הנוגעות לתוצאה הסופית. דעתכם מאוד חשובה בשלב זה בעיקר על מנת שבסיומו של התהליך תצאו מאושרים.

לבסוף, השלב השלישי והאחרון הוא שלב הביצוע. תהליך ציפוי לשיניים נעשה על ידי הדבקה מיוחדת של ציפוי חרסינה בעובי 0.2-0.3 מילימטר. ההדבקה נעשית על כל שן בנפרד על מנת לאפשר עדיין ניקוי יעיל של השיניים בעזרת חוט דנטלי. החרסינה הינה חומר חזק, איכותי ועמיד אשר מחזיק לאורך שנים רבות ומספק תוצאה יפה ומרשימה. לאחר שבועיים מסיום התהליך יש לחזור לבדיקה נוספת על מנת לוודא כי הכול תקין.

חיוך מושלם לאורך שנים

כולנו חולמים על חיוך מושלם אשר חושף שיניים לבנות ובורקות. אם בעבר חלום זה יכול היה להישאר רק בגדר חלום כיום אנו יודעים שניתן להפוך אותו למציאות. בעזרת תהליך פשוט של ציפוי השן בחרסינה תוכלו להפוך כל חיוך ללבן ויפה לא משנה אם השיניים לא ישרות, לא מסודרות או כלל לא לבנות. מדובר בתהליך לא ארוך וכמובן שלא כואב שאמנם עלותו לא נמוכה אך אין ספק כי מדובר בהוצאה משתלמת לטווח הרחוק אשר תגרום לכם לחייך מכל הלב.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »