אוכל לכלבים

האם כל אוכל מתאים לכל כלב?

בעלי כלבים רבים סבורים שכל אוכל מתאים לכל כלב ואין כל חשיבות לבחירת המזון המיועד לכלב שלהם. לכן, חשוב להדגיש, לא כל אוכל מתאים לכל כלב לא מבחינת טעמו האישי ולא מבחינת מצבו הבריאותי. משתנים אלה חשובים במיוחד ומשפיעים באופן ישיר על בחירה נכונה של מזון עבור הכלב שלכם. ישנם כלבים שלא אוהבים סוג מזון מסויים מה שעלול לגרום להם לאכול רק כאשר מצבם הבריאותי לא מאפשר להם להמשיך לצום. כמו כן ישנם לא מעט כלבים עם חוסרים עמוקיל בויטמינים ומינרלים חיוניים לגופם ולבריאותם, מה שמחייב בחירת אוכל לכלבים ברויאל פט עתיר בויטמינים ומינרלים חיוניים. על כן במידה וגם אתם מעוניינים להצליח לבחור נכון את המזון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם, הנה לכם כמה טיפים חשובים.

לא כל מזון מתאים לכל כלב!

ראשית, חשוב לוודא שהכלב שלכם אוהב את טעמו של המזון. המזונית השטנים של הכלבים שונים זה מזה הן בטעם והן במרכיבים השונים. לכן, חשוב לוודא שהכלב אכן אוהב את טעם המזון. לאחר מכן, ישנה חשיבות רבה לוודא שהוא אינו אלרגי לחומרים מסויימים המצויים במזון שבחרתם. ישנם כלבים רבים אלרגיים אשר מגיבים בצורה שלילית במיוחד לסוגי מזון מסויימים.

וודאו שהמזון שאתם בוחרים מתאים לצרכיו הרפואיים של הכלב שלכם

לאחר שבדקתם את הנקודות הללו, חשוב לוודא שהמזון אותו אתם בוחרים אכן בריא מספיק עבור הכלב שלכם. כפי שציינו לעיל כיום יש סוגי מזון בריאים במיוחד הכוללים ויטמינים ומינרלים רבים וחיוניים לבריאות הכלב אך לעומתם ישנם גם לא מעט סוגי מזון שאינם בריאים כלל ואף עלולים ליצור פערים תזונתיים רבים. פערים אלה יבואו לידי ביטוי בתפקודו של הכלב שלכם כך שתראו אותו הרבה יותר עייף, פחות פעיל ופחות שמח.

אולי יעניין אתכם גם: אוכל לכלבים פרו נייטיב

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ תזונה

מהי הרזייה בהתאמה אישית

אם כבר ניסיתם להפחית מהמשקל שלכם באמצעות משטר דיאטה כזה או אחר, אתם בוודאי יודעים היטב שיש היום בשוק אינספור סוגים שונים של דיאטות. חדשות

קרא עוד »
טיפול פסיכולוגי דינמי

מהו טיפול פסיכולוגי דינמי

טיפול פסיכולוגי דינמי מתמקד ברגשות מטרידים הנובעים מאירועים כואבים מודחקים או בלתי פתורים. המטרה היא לספק תובנות לגבי מקור הרגשות המעכבים את התפקוד הבריא. מי

קרא עוד »