שיטות להורדת שיער- יתרונות וחסרונות

שיטות להורדת שיער

זה לא משנה מתי התחלתם להוריד שיער בפעם הראשונה, זה גם לא משנה עם מה בחרתם להתחיל. אם סכין גילוח, שעווה, לייזר או דרכים אלטרנטיביות אחרות. ישנן כמה שיטות להסרת שיער (כמו שמרחיבים באתר https://www.americanlaser.co.il) וניתן לראות שבכל העולם בוחרים בכל השיטות, כל אדם וגופו בהתאם לרצונו.

מכאן, החלטנו להביא אליכם את היתרונות והחסרונות של כל שיטה. כך, תדעו בוודאות מהי השיטה הטובה ביותר-

גילוח

יתרון הגילוח הוא ללא ספק הדרך הקלה ביותר והזולה ביותר בשביל להסיר את שיער הגוף. אין צורך באיש מקצוע שיעזור, ניתן לעשות את זה תוך כדי המקלחת ובכלל, בכל מקום שניתן למצוא בו מים. כל מה שאתם צריכים איתכם זה סכין גילוח.

מנגד, חסרונו של סכין הגילוח הוא בתכיפות השימוש בו. אתם ודאי מכירים את קצב צמיחת השיער שלכם ואם בחרתם בסכין גילוח אתם ודאי עוסקים בזה כל יומיים. כמו כן, גילוח יכול ליצור את תופעת השיערות הכלואות מה שיכול לגרום לגירוד ואדמומיות באזור המגולח.

שעווה

היתרון של השעווה מגיע בדיוק מהחיסרון של הגילוח. תקופת ההמתנה בין טיפול לטיפול יכול להגיע עד לחודש כאשר בשלושת השבועות הראשונים עורכם יהיה חלק וללא חתכים.

החיסרון שלו בא דווקא מהכאב החוזר שבטיפולים. גם אם אתם מורטים את שיערכם בשעווה כל חודש, אתם תזכרו את הכאב כל חודש מחדש. כמו כן, גם עם שעווה יכולות להיווצר שיערות כלואות מה שאומר שיהיה עליכם לעבור עם פינצטה בבית.

לייזר

הסרת השיער בלייזר הוא למעשה התגשמותו של חלום לכל מי שמבקש להוריד את שיער הגוף לצמיתות. לאחר מספר טיפולים תוכלו להרגיש בהבדל משמעותי הן מבחינת צמיחת השיער והן מבחינת הזמן הפנוי שהצטבר לכם.

חסרונותיו לעתים במחירו אך בעיקר העובדה שאי אפשר להיחשף לאור השמש או ללכת להתאמן לאחר טיפול.

בשורה התחתונה,

אתם מכירים את הגוף שלכם הכי טוב ויודעים למה הוא מגיב בצורה הנכונה ביותר, אך נוסיף שבזמן שהגילוח לוקח מכם זמן מה בכל יום, השעווה לוקחת מכם פעם בחודש (לפחות), טיפולי הלייזר מתרחקים זה מזה בתכיפותם ותוצאותיו נראות מיד. נקודה למחשבה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ויאגרה ללא מרשם איפה הכי כדאי?
כידוע, ישנם שני סוגים של תרופות או אמצעים רפואיים אותם ניתן ליטול באמצעות כדורים, טבליות או סירופ. סוג...
קרא עוד »
אפר 10, 2022
איך יודעים שיש לנו בעיות ברכיים?
הברך היא אחד המפרקים החשובים ביותר בגוף האדם. הוא אחראי על תמיכה וייצוב הרגל התחתונה והוא גם מאפשר...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023
משקולות
בדרך כלל משתמשים במשקולות לתרגילים בפלג הגוף העליון והתחתון. משקולות הן דרך מצוינת לבנות כוח...
קרא עוד »
אוק 25, 2022