יועץ בטיחות לארגונים

יועץ בטיחות לארגונים

יועצי בטיחות יודעים שהעובדים הם בלב הביצועים הארגוניים. מעורבות עובדים, התנהגויות, קבלת החלטות ומנהיגות, הם למעשה מרכיביה העיקריים. הם המניעים לשינוי כאשר חברות מבקשות לשפר את ביצועי הבטיחות, האמינות הארגונית הכוללת ולהשיג מצוינות תפעולית.

יועץ בטיחות לארגונים |

בעוד שמערכות ותוכניות ניהול מספקות מסגרת בטיחות הכרחית, הן אינן יכולות להביא לתוצאות מוחשיות ללא תרבות ארגונית, כזו המתרכזת בבטיחות.

שירותי הייעוץ כוללים שיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות – לשינוי ההתנהגויות ותהליכי קבלת ההחלטות המשפיעים ביותר על מניעת התאונות הגדולות במקומות העבודה.

תפקידם של יועצי הבטיחות לארגונים |

יועצים הבטיחות של סייפטי און, עוזרים לכם לבחור מתוך מגוון רחב של הערכות באמצעות מדדי בטיחות מוכחים למדידת תרבות הבטיחות הנוכחית ויעילות המנהיגות.

הם עובדים איתכם בכפפות, כדי לתכנן אסטרטגיית בטיחות אפקטיבית ולחקור תקלות ובעיות שיכולות להתרחש. ברוב בתי העסק הגדולים שמכבדים את עצמם, קיימים יועצי בטיחות במגוון נושאים, אשר נותנים פתרונות בטיחותיות 24 שעות ביממה.

שינוי התנהגות עובדים |

מעטים הדברים שקשים יותר משינוי תרבות החברה. שנים של אמונות והתנהגויות חרותות יכולות לגרום לזה להיראות בלתי אפשרי, במיוחד כשאתם מתמודדים עם עובדים, שעמדו בעבודה שלהם כבר זמן רב וראו את מקום העבודה שלהם עובר אי אילו שינויים.

יועץ, ולא רק זה של הבטיחות, יכול לסייע רבות בשינוי התנהגותי זה של בית העסק ולהביאו למצב שבו יוכל בית העסק להתנהל בראש שקט מבחינה בטיחותית ומנהלתית.

סדר בטיחותי חדש |

אין מה לעשות אבל הדבר הכי חשוב שצריך שיהיה בכל בית עסק, הוא הבטיחות. בטיחות העובדים חשובה מאין כמותה וצריך שמפקח מוסמך ינהל את רשת הבטיחות המסועפת של החברה, כך, יביא אותה למצב שבטוח לעובדים.

אולי יעניין אתכם גם: יועץ בטיחות קורונה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על שבץ מוחי
שבץ מוחי הוא מצב שבו המוח לא מקבל מספיק חמצן - מה שמוביל לקרישי דם במוח, להתמוטטות של איברים שונים בגוף...
קרא עוד »
יול 01, 2020
המדריך החיוני להשתלת קרנית
בתחום ניתוחי העיניים, לנושא של השתלת קרנית עם ד"ר מייקל מימוני יש תפקיד מרכזי. כאחד מהליכי ההשתלה...
קרא עוד »
ספט 02, 2023
משחקי קליעה למטרה – משחק חשיבה ומוטוריקה מושלם
משחקי חשיבה ומוטוריקה חשובים במיוחד עבור ילדים בזמן התפתחותם ובמידה והם יהנו לשחק במשחק המפתח את...
קרא עוד »
אוק 24, 2019