כאבים בכף היד

כאבי ידיים הם בעיה נפוצה מאוד שאנשים רבים חווים. זה יכול להיות פיזי או נפשי, כך שאנחנו לא יכולים פשוט להתעלם מכאב הידיים שלנו. . סביר גם שזה מוביל לסיבוכים חמורים יותר כמו תסמונת התעלה הקרפלית, דלקת גידים וקרעים בגידים וכו'.

כאבים בכף היד – למה זה קורה?

כאב בכף היד הוא תחושת לחץ או כאב המופיע בכף היד. תחושה זו עלולה להיגרם עקב מתח ועומס על גיד האצבע (כף היד). אבחנה קודמת מעידה כי מדובר בפציעה הנקראת דלקת גיד אוקרנון או אצבע הדק. מצב זה עשוי להתבטא ברגישות, נפיחות, כאב בנקודות לחץ ואובדן תחושה. של האצבעות.

נקודות הלחץ ממוקמות על פרק כף היד, היד והאגודל. דלקת גידים היא פציעה שכיחה בגידים אצל ספורטאים, מאמנים ואנשי ספורט אחרים שעובדים עם הידיים (כפות הידיים). גידים אלו נועדו לנוע בצורה רגילה ללא כאב מתמיד. דלקת בגידים מתרחשת כאשר השרירים הללו נלחצים ונגרם נזק.

מהם דרכי הטיפול בכאבים בכף היד?

זוהי בעיה נפוצה שרוב האנשים מתמודדים איתה כשהם משתמשים בידיהם לביצוע משימות יומיומיות. לימדו אותנו שהדרך הטובה ביותר לטפל בכאבי כף היד היא בעזרת פיזיותרפיה.

התנאים לכאבים בכף היד הם רבים. הסיבות שלה נעות בין פציעת תנועה חוזרת ונשנית או פציעת מאמץ חוזרת, לדלקת פרקים, תסמונת התעלה הקרפלית ופיברוזיטיס. מספר האנשים הסובלים ממצבים אלו גדל מיום ליום.

כאשר רופאים מגלים שהידיים שלך כואבות, אתה יכול לעתים קרובות לקבל זריקה אפידורלית או בעמוד השדרה. זה יקהה זמנית את אזור הכאב שלך כך שהגוף שלך יקבל קצת זמן מנוחה לתהליך ריפוי והתאוששות מהכאבים, כיום ישנן שיטות חדשות שעשויות להועיל כגון: הזרקה ביולוגית לכף היד .

עם זאת, זה לא עובד עבור כולם ויש אנשים שזקוקים לטיפול מורכב יותר, כמו למשל התערבות כירורגית שאמורה להסדיר מצב של כאבים בעקבות פציעה או דלקת בכף היד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה הורג טרמיטים?

טרמיטים הם סוג של חרקים חברתיים השייכים לסדר Isoptera, משפחת Termopsidae. טרמיטים הם סוג של חרק איוסוציאלי, שהוא בדרך כלל מושבה שנוסדה על ידי מלכה

קרא עוד »