כל היתרונות של חברות סיעוד פרטיות

חברות סיעוד פרטיות

אחת הדילמות המעסיקות רבים היא האם לבחור בחברת סיעוד פרטית עבור יקיריהם או האם לבחור בשירותי סיעוד שמדינת ישראל מספקת לקשישים. כאן חשוב לנו לפתוח ולומר שחברות הסיעוד הפרטיות קיימות לא בכדי. נכון לשנת 2020 סיעוד פרטי זוכה לעדיפות גדולה יותר בהשוואה אל הסיעוד הציבורי וזאת משום היחס האישי והאמפטי אל האדם המבוגר, רמת המקצועיות הגבוהה, התאמה אישית של תכנית טיפול והיכולות לספק השגחה מלאה לאורך כל שעות היממה. 

> קראו גם: מי קהל היעד של מחלקה סיעודית בפתח תקווה

בוחרים בית אבות פרטי – שירותים סיעודיים פרטיים

השירותים הסיעודיים הפרטיים במדינת ישראל נחלקים לשניים: עובדים של חברות סיעוד המגיעים אל ביתו של המבוגר הסיעודי ושירותי בית אבות פרטי אשר במסגרתו מוצעת לקשיש אפשרות של השתייכות אל מחלקת דיור תומך, מחלקת החלמה והבראה או המחלקה סיעודית, כך שההורה יוכל להיכנס אל אותו בית האבות ולדעת שיש לו בית חם בו הוא יוכל להכיר אנשים, לבצע פעילויות מהנות שונות ואם יש צורך גם להיעזר בשירותים הסיעודיים בלי לשנות את אותה הסביבה אליה הוא התרגל.  

חברות סיעוד פרטיות – חשוב לוודא

טרם בחירת חברת סיעוד פרטית חשוב לוודא שאותה חברה הינה בעלת רישיון של משרדי הבריאות והרווחה בישראל ושכל ההתנהלות שלה מצויה בפיקוחם של אותם משרדים ממשלתיים. דבר שני אשר מומלץ לוודא עם אותם חברות סיעוד פרטיות בהן אתם נעזרים לבחירת בית אבות בפתח תקווה למשל, הוא שהמטבח בבית האבות הוא מטבח כשר. יתרונות נוספים של חברות סיעוד פרטיות, או ליתר דיוק שירות סיעודי פרטי הם צוות מנוסה, אווירה ביתית חמימה, יחס לכל מבוגר, סביבה מוגנת, השגחה ושירותי סיעוד במהלך כל שעות היממה וחדרי מגורים מרווחים, נקיים ומאובזרים.

לסיכום, יתרונות חברות סיעוד פרטיות באים לידי ביטוי בהתאמה מושלמת של פתרונות לצרכי המבוגר. מענה וליווי אנושי במהלך כל שעות היממה, אפשרות של השכרת שירותי אח או אחות פרטיים לפעולות ספציפיות, וצוות סיעודי מקצועי ולמוד ניסיון. בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד ניהול פסולת תעשייתית משפיע על הסביבה: ניתוח מקיף
לניהול פסולת תעשייתית יש השפעה משמעותית על הסביבה, והבנת ההשפעות הללו חיונית לפיתוח בר קיימא....
קרא עוד »
אוג 18, 2023
אלו הם השמנים שכדאי להחזיק בבית בתקופת החורף
תקופת החורף ידועה בתור אחת התקופות המועדות ביותר למחלות. אנשים רבים מתקררים, מצטננים וסובלים מתופעות...
קרא עוד »
ינו 15, 2020
איך מטפלים באסתמה של העור אצל תינוקות?
אסטמה של העור היא מצב שכיח אצל תינוקות. זה נגרם על ידי חשיפת התינוק לאלרגנים כמו אבק, עובש וקשקשים של...
קרא עוד »
אפר 28, 2023