למי מתאימה הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא טרנד שהולך וצובר תאוצה בכל שכבות האוכלוסייה. אנחנו נחשפים להרבה מאוד מוצרים המבטיחים לנו ששימוש בהם יביא לשיניים לבנות יותר. תחום הלבנת השיניים התרחב מאוד ויש היום הרבה מאוד שיטות להלבנת שיניים בין אם מקצועיות או ביתיות.

יש לזכור שלא משנה באיזה טיפול תבחר בסופו של דבר אין תרופת פלא. אם אתם רוצים שיניים לבנות יותר, יש צורך להתמיד בטיפול ולא לצפות לתוצאות לאחר טיפול אחד בלבד. לרוב יש צורך במספר טיפולים שיכולים לקחת כמה שעות.

כמו כן, הלבנת שיניים היא לא טיפול שנשמר לנצח. יש צורך לתחזק את תוצאות הטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות.

למי מתאימה הלבנת שיניים

לפני שאתם בוחרים באיזה שיטה להלבין את השיניים שלכם כדאי לדעת שהלבנת שיניים היא לא טיפול שאפשרי לכל אחד.

באופן כללי, הלבנת שיניים אינה מומלצת לילדים, נשים בהיריון או בני נוער מתחת לגיל 18. בנוסף, לאנשים שיש להם שיניים רגישות או בעיות חניכיים לא מומלץ להלבין את השיניים כי לרוב יש שימוש בחומרי חמצון שיכולים להזיק ולגרום נזק למטופל.

כמו כן, חשוב לדעת שלא כל שיטת הלבנה תעבוד על כל מטופל. מטופלים שיש להם שיניים מזויפות, לא יוכלו להשתמש בכל חומר או שיטת הלבנה כי החומרים האלו לא ישפיעו על השיניים שלהם.

לכן לפני התחלת טיפול להלבנת שיניים, מומלץ ללכת לרופא שיניים על מנת לוודא שהשיניים והחניכיים שלכם בריאות ואין לכם מגבלה שתמנע מכם לבצע הלבנת שיניים ולהנות מהתוצאות.

מהן השיטות להלבנת שיניים

היום יש שתי דרכים מרכזיות לבצע הלבנת שיניים. הראשונה היא הלבנת שיניים מקצועית שמתבצעת על ידי רופא השיניים שלכם. הלבנת שיניים זאת היא בדרך כלל יותר מהירה ואפקטיבית אך גם יותר יקרה.

לרופאי השיניים יש מגוון שיטות טיפול להלבנת שיניים שהם יכולים להציע לכם. שיטות אלו יבטיחו לכם תוצאות הנראות לעין לאחר מספר טיפולים מצומצם, אך אם אתם מעדיפים לחסוך כסף יש הרבה שיטות להלבנת שיניים ביתיות שהפכו למאוד פופולריות בשנים האחרונות.

היום השוק מוצף בהרבה מאוד מוצרים להלבנת שיניים. בין אם זה משחות שיניים מלבינות או ערכות מקצועיות ביתיות להלבנת שיניים. טווח המחירים של המוצרים האלו הוא מאוד מגוון ובדרך כלל תואם לאפקטיביות הטיפול. (למחירים ותמחור רצוי לקרוא כאן)

שיטות הלבנת שיניים ביתיות מבטיחות תוצאות לא רעות בכלל למי שמחפש תחלופה זולה להלבנת שיניים מקצועית. אך הן כן יצריכו ממכם התמדה בטיפול לתקופה ארוכה. משך כל טיפול ביתי הוא הרבה יותר ארוך מטיפול במרפאת שיניים וכך גם התדירות שלו, שיכולה להיות כל יום ואף מספר פעמים ביום. לכן יש לקחת זאת בחשבון אם אתם יכולים להתחייב לטיפול מסוג כזה, כי רק הקפדה על לוח הזמנים של הטיפולים תיתן לכם תוצאות אופטימליות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיעורי יוגה – בפרטי או בקבוצה
שיעורי יוגה או באופן כללי שיעורי התעמלות, הם שיעורים אשר נמסרים שפורמטים שונים. יש את הרוב המוחלט של...
קרא עוד »
נוב 03, 2019
תוכנית הלימודים הבלתי נראית: שמונה אמיתות נסתרות על עדשות מגע שאינך יכול להרשות לעצמך להתעלם
עדשות מגע הן ללא ספק פלא מודרני, שילוב של מדע ונוחות שעושה את החיים ברורים יותר - פשוטו כמשמעו - עבור...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
שיטות להקטנת היקפים
אחת הבעיות השכיחות ביותר שאנשים רבים, בפרט נשים, מתמודדים איתן היה היקפים נרחבים. מדובר על מקומות...
קרא עוד »
נוב 17, 2019