מה עושים כשצריך להגיש תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה?

תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה

אין ספק שאחד הרגעים הכי קשים ומורכבים שאנחנו יכולים להתמודד איתם, הוא רגע בו מתברר שאיבדנו את כושר ההשתכרות שלנו ובמילים אחרות, אנחנו נמצאים במצב של אובדן כושר עבודה. 

מדובר על מצב שיכול להתרחש בעקבות תאונה, מחלה, פציעה או כל בעיה בריאותית אחרת, בין אם זה בצד הפיזי או הנפשי. מדובר על בעיות שמשפיעות על היכולת שלנו לעבוד במקצוע שלנו כפי שאנחנו התרגלנו במשך כל השנים. במצב כזה, למעשה אין לנו יכולת לעבוד ועל כן, אנחנו צריכים לממש את פוליסת הביטוח שעומדת לרשותנו. 

כל עובד, בין אם הוא עצמאי או שכיר, צריך להחזיק ברשותו ביטוח חיים כולל ביטוח אובדן כושר עבודה. פוליסה זו תאפשר לנו, ביחד עם קצבה של ביטוח לאומי לאובדן כושר עבודה, להמשיך ולקבל קצבה חודשית בעזרתה נוכל לפרנס את המשפחה ואותנו. 

השאלה היא כמובן כיצד עלינו לעשות זאת, באופן שנוכל ליהנות מהפוליסה כמה שיותר מהר, בהתאם לצרכים ולמצב שלנו. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

על מנת לבצע את התהליך בצורה נכונה, עלינו לפנות אל עורך דין אובדן כושר עבודה שמתמחה בנושא, מתמחה בכל מה שקשור לתביעות ביטוח ובפרט תביעות ביטוח אובדן כושר עבודה על מנת שייצג אותנו מול החברה. 

הוא ישתמש בכל המסמכים והחומרים, אשר מוכיחים שאיבדנו את כושר העבודה שלנו, כמובן שעלינו להציג בפניו את כל המסמכים הרפואיים שמוכיחים זאת. מעבר לזה, הוא ישתמש באנשי מקצוע, קרי רופאים מומחים, שיתנו חוות דעת על המצב שלנו. סביר להניח שחברת הביטוח תדרוש מאיתנו לעבור ועדות ומבחנים, אשר ייבחנו האם באמת אנחנו איבדנו את כושר העבודה או לא. צריך לציין, אובדן כושר עבודה תלוי באחוז נכות ומתייחס רק לתחום העבודה שלנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות בלהתאמן עם בגדי ספורט מעוצבים
כאשר מסתכלים על אימוני ספורט שמבוצעים עם בגדי ספורט מעוצבים כמו גופיות ספורט לנשים מעוצבות יהיה ניתן...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020
איך תבחרו חבילת סלולר שתשתלם לכל המשפחה?
בעולם המקושר של היום, חבילת טלפונים סלולרית אמינה וחסכונית חיונית לשמירה על קשר עם יקיריכם, ניהול...
קרא עוד »
יול 16, 2023
מהם היתרונות בשיעורי פילאטיס?
שיטת הפילאטיס שפותחה בשלהי המאה הקודמת משלבת תרגילי כושר הנהוגים בעולם המערבי ביחד עם תרגילי נשימה...
קרא עוד »
פבר 13, 2019