8 עובדות מפתיעות שלא ידעתם על מסננים ואביזרי מים

מים הם מהות החיים, אך עד כמה אנו מבינים את המורכבות הכרוכים בטיהורם ובניהולם? החשיבות של מסנני מים ואביזרים בהשגת מים נקיים ושתייה מודגשת רק לעתים נדירות מספיק. מעבר למאפיינים הנדונים בדרך כלל כמו הסרת משקעים או כלור, יש שפע של היבטים פחות ידועים אך חיוניים שכדאי להיות מודעים אליהם.

מסננים: The Under-reciated Guardians

צמיחה מחודשת של חיידקים: לא רבים מבינים שחלק מהמסננים יכולים להוות מקום גידול לחיידקים אם לא מנקים או מוחלפים באופן קבוע.

נטרול pH: למסננים מתקדמים מסוימים יש את היכולת לאזן את רמות ה-pH של המים, מה שהופך אותם לא חומציים מדי ולא בסיסיים מדי.

שימור מינרלים: בניגוד לדעה לפיה מסננים מסירים את כל המינרלים, כמה מסננים מיוחדים יכולים לשמור על מינרלים חיוניים כמו סידן ומגנזיום.

מסנן אבנית לבית: כמה מסננים בעלי יעילות גבוהה, במיוחד מערכות אוסמוזה הפוכה, עלולים לבזבז עד 4 ליטר מים על כל ליטר שטוהר.

אביזרי מים: המרכיבים הבסיסיים שהתעלמו מהם

מגבילי זרימה: אביזר דקה אך בעל השפעה, מגבילי זרימה יכולים לייעל את לחץ המים ולחסוך במים בטווח הארוך.

מחממי מים ללא מיכלים: מחממי מים אלה לפי דרישה מפחיתים את צריכת האנרגיה על ידי חימום רק את כמות המים הדרושה, חלופה ידידותית לסביבה למחממי מיכל קונבנציונליים.

התקנים נגד הכרה: נבהלת פעם משינויי טמפרטורה פתאומיים במקלחת? התקנים נגד הכרעה שומרים על טמפרטורה עקבית, ומציעים נוחות ובטיחות כאחד.

מקלות אלקליין: מקלות אלקליין ניידים וקלים לשימוש, יכולים להעלות באופן מיידי את רמות ה-pH של המים שלך, מה שהופך אותם לבריאים יותר לצריכה, כמו במקרה של אוסמוזה הפוכה לבית.

טיפה של חוכמה: המזיגה האחרונה

הבנת הממדים המרובים של סינון מים ואביזרים יכולים לעשות עולם של הבדל באופן שבו אתה צורך ומשמר את המשאב החיוני הזה. זה לא רק על סינון זיהומים; זה גם על שיפור איכות המים, אופטימיזציה של השימוש וקידום קיימות. לכל תכונה, לכל אביזר תפקיד בעל ניואנסים שיכול לתרום לאסטרטגיית ניהול מים מקיפה. ידע הוא כוח; בהקשר של מים, זה לא פחות משינוי חיים. הצטיידו בעובדות המפתיעות הללו, והפכו כל טיפה למעיין של רווחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אובדן כושר עבודה – האם אתם זכאים להחזר מס?
אנשים רבים רוכשים פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה, כי אין לדעת מה צופן לנו המחר. מדובר במקרים של אובדן...
קרא עוד »
מאי 09, 2021
מה עושים כשצריך להגיש תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה?
אין ספק שאחד הרגעים הכי קשים ומורכבים שאנחנו יכולים להתמודד איתם, הוא רגע בו מתברר שאיבדנו את כושר...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
אופני קרבון
למי שלא ממש מתמצה בכל מה שקשור לסוגי האופניים הקיימים היום, לא ממש יידע מהו קרבון ואיך הוא בכלל קשור...
קרא עוד »
אוק 04, 2021