קרב מגע בכפר סבא

קרב מגע בכפר סבא

קרב מגע הוא צורך חשוב מאד הן לגברים והן לנשים. זו הסיבה שרבים מתושבי כפר סבא מתחילים ללמוד כבר בגיל צעיר קרב מגע בקבוצות איכותיות.

קרב מגע בכפר סבא 

כדי להכיר את תורת קרב המגע יש ללמוד זאת באופן עקבי וסיסתמטי בקורסים שמתקיימים בכפר סבא (קראו מה לומדים במהלך קרב מגע בכפר סבא). במכון מרווח לומדות כמה קבוצות על פי הגילאים שלהם. הצעירים מתחילים ללמוד את הפעולות הפשוטות ביותר לצורך הגנה עצמית ועם הזמן רף הלמידה תופס תאוצה והם מסוגלים לבצע תגובות מהירות, להיות ערניים ולדעת כיצד להגן על גופם באמצעות תרגילים מובנים שהם לומדים במהלך השיעורים.

התרגולים לאורכם של כל שעות הלימוד נותנים תוצאות והתלמידים מרגישים שהם מפתחים את יכולות התגובות המהירות והחדות במקרים של סכנה. במהלך האימונים הם מתמקדים בגורם התוקף לכאורה ומתבייתים עליו תוך תכנון ממוקד, מה תהיה הדרך הנכונה ביותר כדי לתקוף אותו.

מסלול למידה לכל גיל 

בקבוצות המבוגרים יש גברים ונשים בגילאים השונים שמעוניינים לגבש את הדרכים הנכונות להגנה עצמית אם יקלעו למצבים בעייתיים, כמו למשל אגרוף תאילנדי להגנה עצמית. הנושא חשוב בכל גיל ובשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בכמות הנשים אשר לומדות קרב מגע כדי לדעת איך להתנהג בסיטואציות שעלולות לסכן אותן אם הן נוהגות לבד ברכב, או הולכות לבד במקומות שונים. 

קרב מגע מקצועי 

השיטה הישראלית נחשבת לאחת השיטות הטובות בעולם אם לא הטובה ביותר ולכן לומדים זאת בצבא, מקנים את הידע לחיילים במסלולים מסוימים. הרבה מהצעירים שלמדו בחוגים לאורך השנים מתפקדים כמדריכי קרב מגע בצבא.

מעבר לכך, הנושא נלמד באופן רציף גם על ידי גורמי בטחון אחרים הן בארץ והן בעולם כבר שנים רבות ומעגל בעלי הידע בקרב מגע תמיד הולך ומתרחב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהן ההשלכות של הפרעות אכילה?
בשנים האחרונות נדמה שהפרעות אכילה הפכו לאחת המחלות השכיחות ביותר, הן בקרב נשים ובן בקרב גברים. מדובר...
קרא עוד »
מרץ 23, 2020
5 תוספי התזונה שמומלצים למתאמנים
ספורטאים מקצועיים ומתאמנים חובבים, צריכים להתאים את התפריט שלהם לאופי הפעילות שהם עושים וכן לתדירות....
קרא עוד »
ינו 21, 2020
בתוך האומנות: המדריך לעיצוב פנים הבית שחיפשתם
בפנורמה ההולכת ומתפתחת של עיצוב פנים הבית, קורצים אינספור שבילים, שכל אחד מהם מוביל למקלט פוטנציאלי...
קרא עוד »
ספט 19, 2023