קרב מגע בכפר סבא

קרב מגע בכפר סבא

קרב מגע הוא צורך חשוב מאד הן לגברים והן לנשים. זו הסיבה שרבים מתושבי כפר סבא מתחילים ללמוד כבר בגיל צעיר קרב מגע בקבוצות איכותיות.

קרב מגע בכפר סבא 

כדי להכיר את תורת קרב המגע יש ללמוד זאת באופן עקבי וסיסתמטי בקורסים שמתקיימים בכפר סבא (קראו מה לומדים במהלך קרב מגע בכפר סבא). במכון מרווח לומדות כמה קבוצות על פי הגילאים שלהם. הצעירים מתחילים ללמוד את הפעולות הפשוטות ביותר לצורך הגנה עצמית ועם הזמן רף הלמידה תופס תאוצה והם מסוגלים לבצע תגובות מהירות, להיות ערניים ולדעת כיצד להגן על גופם באמצעות תרגילים מובנים שהם לומדים במהלך השיעורים.

התרגולים לאורכם של כל שעות הלימוד נותנים תוצאות והתלמידים מרגישים שהם מפתחים את יכולות התגובות המהירות והחדות במקרים של סכנה. במהלך האימונים הם מתמקדים בגורם התוקף לכאורה ומתבייתים עליו תוך תכנון ממוקד, מה תהיה הדרך הנכונה ביותר כדי לתקוף אותו.

מסלול למידה לכל גיל 

בקבוצות המבוגרים יש גברים ונשים בגילאים השונים שמעוניינים לגבש את הדרכים הנכונות להגנה עצמית אם יקלעו למצבים בעייתיים, כמו למשל אגרוף תאילנדי להגנה עצמית. הנושא חשוב בכל גיל ובשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בכמות הנשים אשר לומדות קרב מגע כדי לדעת איך להתנהג בסיטואציות שעלולות לסכן אותן אם הן נוהגות לבד ברכב, או הולכות לבד במקומות שונים. 

קרב מגע מקצועי 

השיטה הישראלית נחשבת לאחת השיטות הטובות בעולם אם לא הטובה ביותר ולכן לומדים זאת בצבא, מקנים את הידע לחיילים במסלולים מסוימים. הרבה מהצעירים שלמדו בחוגים לאורך השנים מתפקדים כמדריכי קרב מגע בצבא.

מעבר לכך, הנושא נלמד באופן רציף גם על ידי גורמי בטחון אחרים הן בארץ והן בעולם כבר שנים רבות ומעגל בעלי הידע בקרב מגע תמיד הולך ומתרחב.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טרמפולינה

מה הגודל של טרמפולינה גדולה

טרמפולינה לגינה מהווה כיף והנאה לכלל דיירי הבית ובמיוחד לילדים אך מעבר לכך היא מהווה מקור לאקטיביות בריאה אשר מיטיבה את הכושר הגופני של כל

קרא עוד »
אורולוג מומחה

סוגים שונים של אבנים בכליות

כל מי שזכה לחוות את החוויה האיומה של אבנים בכליות, מדווח על כאבים חריפים המופיעים בפתאומיות בתחושה שלדקירות באזור המותניים. מה פשרו של סוג הכאב

קרא עוד »

הכל על מעסה גלי הלם

אנשים רבים סובלים מכאבים שונים חלקם כרוניים כמו כאבים הנובעים מדורבן, כתף קפואה, דלקות במפרק הירך ועוד. אחד הטיפולים היעילים לנושא של כאבים הוא טיפול

קרא עוד »